Сьогодні у нас перший маленький ювілей — нам 1 рік !!! 🥳🥳
Клініка офіційно відкрила двері для наших пацієнтів 29.09.2024 року, з тих пір проведено сотні консультацій та операцій в стінах нашого медичного центру!
Ми щиро вдячні кожному, хто приймав участь у створені проекту та втіленні його в життя!
Початково це були два поверхи по типу «open space» і ми проектували все з нуля згідно з усіма вимогами та європейськими стандартами медичних закладів!
Ми розвиваємось, покращуємось, прислухаємося до побажань відвідувачів — адже все це створено для Вашого комфорту та здоров’я!
Ми відкрились в досить непростий для України час — але ми віримо в нашу країну, в її людей та пишаємось, що ми — українці!
Вдячні за Ваші відгуки та коментарі щодо нашої роботи!
Цінуємо кожного!
Розвиваємо українську медицину!
P.S. До дня народження клініки маємо декілька спеціальних пропозицій для відвідувачів та пацієнтів — підписуйтесь та слідкуйте за нами в соцмережах 🫶🏻













